Mis on Momm

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMommi blogi kirjutaja olen mina, Kärt, ja minu muhe kaaslane sel teekonnal on mu väike poeg. Momm sai alguse sellest, et oli vaja leida nimi lastetarbeid õmblevale ettevõttele. Kuidas see nimi lõpuks tekkis, seda ma enam öelda ei oskagi, aga ühel hetkel sai see nii omaks, et nimest loobuda seetõttu, et ta otseselt midagi ägedat ei tähenda, tundus võimatu. Momm ongi Momm. Nimi. Minu väikese “beebi” nimi.

Augustis 2017 registreerisin ettevõtte Momm Lastetarbed OÜ. Nüüd hõlmabki minu maailm ühte ettevõtet ja ühte last.
Soovin arendada oma ettevõtet jätkusuutliku ja eetilise tootmise poole. Ma ei taha olla lihtsalt üks ettevõte. Ettevõttel peab olema suur ja õiglane siht.

Minu laps, kes blogi alustamise hetkel on kolme aastane, õpetab mulle paljugi. Kuidas säilitada rahu, kuidas olla kannatlik, kuidas kompromisse teha ja palju palju muud. Ma ei ütle, et ma seda kõike oskan. Õpin alles.

Kuna minu kireks on käsitöö, eriti õmblemine ja liimiga mökerdamine ( 🙂 ), siis jagan ka enda ettevõtteväliseid töid oma käsitööblogis

See blogi on alles beebikingades ja hõlmab suurelt osalt lapse ja ettevõttega tegelemist ning  isetegemise projekte. Usun, et aja jooksul loksub blogi läbiv teema hästi paika. Anname selleks vaid aega 🙂