Kas väikeettevõtjal peaks töö puhkusel kaasas olema?

Miks esitan küsimuse just väikeettevõtja suunas, tuleneb sellest, et koguaeg on midagi vaja teha ja tegemist on palju. Seega tundub loogiline, et puhkusele sõites võiks arvuti kaasas olla. Mingi hetk ikka päevades on, kus pole midagi teha ja siis saaks seda aega mõistlikult kasutada.

Kas näete, kui hullult see kõlab? Aega mõistlikult kasutada.. Miks on tänapäeva inimeste mõistes aeg sellise tähtsusega, et seda koguaeg “kasutama” peab? Inimene peab puhkama ka. Ja kui siin elus on mõningaid asju, mida teiste vigadest õppida, siis see on just üks nendest asjadest. Isegi kui töö, mida teed, meeldib sulle tohutult, siis puhates laed täis akud, mille tühjenemist sa varem pole tundnud. Puhkus annab energiat ja puhastab mõtteid, et tööle naasta värskete ideedega. Töö pole ilmselgelt see kõige tähtsam aspekt elus – värske ja puhanuna vajavad meid ka meie lähedased.

Kui ma meie väikese reisi tarvis asju pakkisin, oli mul kindel plaan arvuti kaasa võtta. Väike on ta küll, aga käsipagasi seljakotis andis kaal ikka tunda. Sättisin oma asju ühte ja teistpidi, kuni lõpuks haarasin pagasisse panemiseks oma kaasavõetava raamatu, ja sain äkitselt “ilmutuse”.. selle tulemusel võtsin käsipagasist arvuti välja ja asetasin töölauale puhkuse lõppu ootama. Kuidas selline äkiline muutus küll juhtus?!

Raamat, mille kaasa võtsin, kannab nime “Kohalolu”.

Kuidas veel paremini oma lapsele enda kohalolu näidata, kui töö koju jätta 😊

2 kommentaari “Kas väikeettevõtjal peaks töö puhkusel kaasas olema?

  1. Nii on! Ma ütlesin ka eelmisel suvel Martenile, et ma lähen lastega Pärnusse puhkama ja teda me kaasa ei võta, sest me tahame puhata nii, et keegi ei mõtle tööasjadele ega tegele nendega. Tulemus: Marten tuli kaasa, ei võtnud arvutit kaasa ja kui töökõned tulid, siis ei võtnud neid vastu! 😀

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s