eetiline tootmine

Kuidas saab areneda, kui ei tea, kuhu soovid jõuda? Momm teab ja on uhke, kuna üks pisike samm suure eesmärgi poole on tehtud.
Oma eesmärkidesse oleme sättinud selle, et tootmisest tekkinud suuremad jäägid ei muutuks jäätmeteks, vaid kasutaksime neid uute toodete valmistamisel.
Tänapäeval ei saa enam olla lihtsalt üks ettevõtte, kes teenib lihtsalt kasumit. Tänapäeval peab mõtlema inimestele enda ümber ja keskkonnale. Kui me soovime, et meie lapsed ja lapselapsed ja lapselapselapsed ( 🙂 ) saaksid võimaluse elada samasuguses ilusas maailmas, kus ka meil on õnnestunud viibida, tuleb midagi ära teha. Peab võtma vastu oma otsuse, kuidas olla parem ümbritseva keskkonna vastu.
Kliimamuutustest räägitakse pidevalt, kuid nüüd on need muutused osutunud silmale väga nähtavaks. Seetõttu ei saa jätkata nii nagu aastaid oleme elanud. Igaüks peab alustama mingist muutusest, kuidas olla keskkonna suhtes parem. Ka väike samm on tähtis selle suure eesmärgi nimel.
Mommil on ettevõtte tegevuse alustamise algusest peale olnud eesmärgiks muuta tootmisjäägid ressurssideks. Meie jaoks on tähtis, et meie tegevus ei tekitaks suures koguses jäätmeid. Tahame näidata, et suuremad tootmisjäägid pole mõeldud äraviskamiseks.
Esimene tulemus on alloleval pildil. Need tassialused said alguse tänu pudipõlledele – materjalist, mis pudipõllede kaelakaare juurdelõikusest järgi jäi, saigi täpselt paraja suurusega aluse tassialuste jaoks.
Selle asemel, et visata need kangatükid ära, õmbleme meie paljudes majapidamistes igapäevaselt kasutatavaid tarbeid.
See on veel väike samm, kuid see on samm tähtsa eesmärgi nimel. Ajapikku töötame välja kõikidele meie tootekategooriatele tootmisjääkide maksimaalse kasutusvõimaluse.
“Suurim kõikidest vigadest on mitte midagi teha, sest teha saab liiga vähe – tee seda, mida sa saad” – Sydney Smith
Tassialuseid saab näha aadressil mommipood.ee/eritooted
tassialused2
Valik pudipõllesid, millest tassialused alguse on saanud
pudi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s