taskutega mähkimismatt

MATT

Taskutega mähkimismati ideele tulin teadagi vajadusest. Kuna mul oli beebiga mingi aeg palju ringi liikumist, mõtlesin, et oh, küll oleks tore, kui ma ei peaks mähkmevahetuseks otsima kotist ühekordset matti, mähkmeid, niiskeid salvrätte ja vajadusel kreemi, vaid need oleksid mul kõik üheskoos. Kui hea, et ma mingi hetk ka taipasin, et vetthülgavat kangast kasutades võiksin ma ju suurepäraselt ise mähkimismati õmblemisega hakkama saada. Panin idee ja kokkuvoltimise plaani paberile ning seejärel uurisin ka internetiavarustest, kas ehk keegi veel on sellise imelise kott-mati peale tulnud. Ma ilmselt ei oleks pidanud üllatuma, kuid siiski oli suur mu üllatus, kui avastasin, et selliseid matte lausa poodides müüakse.

Tegin siis väikese uurimuse, salvestasin teisi samalaadsete toodete pilte oma arvutisse ning lõpuks jäin ikka kindlaks enda välja mõeldud plaanile, kus taskud ja matt on kõik ühes ristkülikus. Miks see otsus niivõrd hea oli? Sest kaubanduskeskustes, lennujaamades, lennukites ja kindlasti veel paljudes teistes kohtades, mis kohe hetkel meelde ei tule, on mähkmevahetuse ruumis just selline ristkülikukujuline alus. Laotad mähkimismati sinna alusele – mitte ükski tasku ei kuku kusile valele poole, kust oleks seejärel asju ka ebameeldiv kätte saada.

Eks igaüks leiab kasutamiseks just endale kõige mugavama stiili. Minu jaoks oli seda matti kõige mugavam kasutada nii, et mähkmevahetuse ajal,panin lapse pepu alla veel ka pisikese froteeräti, et juhul, kui peaks “õnnetus” juhtuma, pean pesema siiski vaid rätti.

Mähkimismatti saab kaasas kanda enda kotis, vankris või justkui eraldi kotina.

Omaenda ja ka teiste kogemustest, kes on taskutega mähkimismatte minu käest ostnud, julgen kindlasti neid mähkimismatte soovitada. Soetage see endale või viige väikese beebi emmele kingituseks – see ei ole küll tavapärane “nunnud papud ja mütsike” kink, kuid kindlasti tasub see beebi esimese aasta jooksul kuhjaga ära!

Mommi poest leiab neid aadressilt https://mommipood.ee/taskutega-mahkimismatid

Kindlasti õmblen endiselt ka eritellimusena. Mommi pood ei ole piiriks 🙂

Kärt♦

voltimine

MATT2

MATT3

Kõige esimest mähkimismatti, mille tegin endale, kasutab nüüd minu vennanaine ning ka tema ütles, et see on üks väga hea abimees, mida ta koguaeg kasutab 🙂

MATT4

4 kommentaari “taskutega mähkimismatt

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s